SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompania "Paloja" kërkon një IT - (Web-Dizajner) dhe një Menagjer të Marketingut.
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
ID e produktit :
123772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania "Paloja" kërkon një IT - (Web-Dizajner) dhe një Menagjer të Marketingut.

Të interesuarit le të dergojnë CV-të e tyre ne e-mail-in:
palojamedia@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Paloja
Prishtinë
044925597
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »