SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Punë Sezonale - Sektorist në të gjitha pikat kryesore të Europrinty-it
Orari :
Orar të Plotë
1463579762.pdf (600.7KB) - Shkarkoni
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '16
ID e produktit :
123849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KONKURS - Punë Sezonale 3 (mujore) në të gjitha pikat kryesore të Europrinty-it:
1) Prizren - 2 punëtorë (Sektorist)
2) Pejë - 2 punëtorë (Sektorist)
3) Gjilan - 2 punëtorë (Sektorist)
4) Ferizaj - 2 punëtorë (Sektorist)
5) Mitrovicë - 2 punëtorë (Sektorist)
6) Gjakovë - 2 punëtorë (Sektorist)
Informacionet e tjera do të ju kumtohen me rasin e thirrjes në intervistë.
• CV-te dhe aplikacioni i punës te dërgohen në këtë email: leonora.g@europrinty.net
• Ju njoftojmë se vetëm personat e përzgjedhur do të ftohen në intervistë.
Informata rreth publikuesit
Europrinty Group
Prishtinë
049 556 000
Pejë, Gjilan, Ferizaj, Mitrovicë, Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »