SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 IT Servis ; 2 IT Shitës
Orari :
Orar të Plotë
1463735600.pdf (600.7KB) - Shkarkoni
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
ID e produktit :
124002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i punës:


IT (Shitës):
• Dizajnimin, zhvillimin, mirëbajtjen e sektorit të IT-së
• Hulumtimin dhe analizimin e produkteve që prezantohen te konsumatorët


SERVISER (në fushën IT-së):
• Personat duhet të jenë profesional dhe të përgjegjshëm, duke pranuar pajisjet e klientëve dhe të drejtat për servisimin e tyre.
• Duhet të jetë në koordinim me punën e partnerëve të Servisit, si dhe me të gjithë të punësuarit në kompani.
• Riparon dhe servison paisjet e ndryshme, duke e marre urdhërin e punës nga koordinatori I servisit.
• Mbajtja e rregullt e veglave të punës, si dhe një furnizim të rregullt të materialit të shpenzuar

Përvojë minimale te punes 2 vjet në fushën e servisimit të pajisjeve.

Tjera
• CV-te dhe aplikacioni i punës te dergohen ne email: Leonora.g@europrinty.net
• Ju njoftojmë se vetëm personat e përzgjedhur do të ftohen në intervistë.

Lokacion(et) e punës : Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Europrinty Group
Prishtinë
049 556 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »