SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj punetor
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '16
ID e produktit :
124767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj nje punetor per auto larje,gjendemi ne lagjen e spitalit ,rruga:Malush Kosova ne Prishtine.
Kerkohet te kete pervoj pune dhe shkathtesi ne pune,mund te na kontaktoni ne keta numra te telefonit:044 577 745 dhe ne viber 049 658 002
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
049892883
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »