SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Beep Solutions
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
ID e produktit :
125708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Po kërkojmë 20 Agjentë telefonik në gjuhën Gjermane!

Flisni gjuhën Gjermane dhe nuk jeni të kënaqur me punën tuaj?
Jeni mërzitur nga sigurimet?
Jeni mërzitur nga anketat dhe caktimi i termineve?

Keni përvojë në shitje?
Atëherë ne jemi zgjidhja juaj.

Beep Solutions tani është partner eksluziv me kompaninë më të madhe në Gjermani për shitjen e produkteve ushqimore të ngrira.

Orari i punës nga ora 11:30 deri 20:00
Paga bazë e garantuar, plus Bonus për ҫdo shitje.
Nëse jeni shitës i mirë, atëherë rroga juaj do t’a kaloj shumën prej 1000 €

Merrni vendimin e duhur, Beep Solutions është për ju!

Aplikoni duke dërguar CV-në tuaj në email: info@beepsolutions.com
Për më shumë informata, mund të telefononi në: +377 (0)44 510-511
Ose të paraqiteni në zyret e kompanisë me adresë:
Rr. Ymer Lutfi Paqarizi (Taslixhe 2), 10000 Prishtinë, Kosovë.
Informata rreth publikuesit
Arber
Kuching, Malaysia
Kuching, Malaysia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »