SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kuzhinier
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '13
ID e produktit :
12586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
S Shaip Asani
i Lindur me 6.8.1971

kerkoj pune
ne postin si kuzhinier
I specializuar ne Kuzhine Franceze dhe Italiane Po ashtu dhe ne Kuzhinen tone
Puna dhe Aktivitetet
2010-gusht 2013 Grotto 04 Bex (CH).Shef Kuzhine
2008- 2010 Restaurant Oska Kumanove .Shef Kuzhine
2005- 2008 Motel Milano Kumanove .Shef Kuzhine

2002 – 2005 Cafe Bar Restaurant Vetro Dusseldorf .Kuzhinier
1998 -2001 Restaurant Dalaman Dusseldorf.Kuzhinier
1994-1996 Restaurant Les Marrine villeneuve (ch).Kuzhiner
1991-1993 Restaurant Auberge de la Roseraie Yvorne (CH).Kommi Kuzhinieri
te kryer Shkollen e Mesme
dhe diplome Per Kuzhiniri
Gjuhe Te Huaja :Frenge ,Gjermane ,Russe,
asanishaip@hotmail.fr
kontakt telefoni(0038970805742
Informata rreth publikuesit
Shaip
Gjilan
0038970805741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »