SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Magazinier
Orari :
Orar të Plotë
1465481567.pdf (600.3KB) - Shkarkoni
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
ID e produktit :
125958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Konkurs Pune Europrinty Group
Magazinier
*Të menaxhoj dhe kryej çdo proces që lidhet me magazinën perkatëse të kompanisë.
*Të kontrollojë të gjitha materialet e produktet që hyjnë dhe dalin në hapësirën që kanë nën përgjegjësi.
*Të kontrollojë vazhdimisht gjendjen e tyre dhe t'i kërkojë menaxherit përkatës, materialet që nuk gjenden ose janë në përfundim në magazinë.
*Të kujdeset për mirëmbajtjen e magazinës dhe administrimin e mallrave dhe materialeve.
*Të kontrollojë sasinë e të gjitha produkteve që hyjnë e dalin.
Personat e interesuar mund të paraqiten tek lokalet e Europrinty-it "Lagjja Kalabria" Blloku A1, apo aplikacioni i punës të dergohet ne email: drilona.z@europrinty.net
Informata rreth publikuesit
Europrinty Group
Prishtinë
049 556 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »