SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojm Agjent/e per shitje te produkteve
Orari :
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
ID e produktit :
127135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojm puntor/e per reklamim dhe shitje te produkteve respektivisht sherbimeve tona.
Shuma qe paguheni eshte totalisht ne varsi te juaj repektivisht ne varsi te shitje se nr. te produkteve, per qdo produkt te shitur ju merrni 25% te fitimit prej vleres totale te produktit.
P.sh nese nje produkt i yni kushton 200euro dhe ju gjeni klient qe e blen ket produkt tonin ateher ju automatikisht fitoni 25% te shumes respektivisht ne ket rast 50Euro per nje shitje.
Kontakti: labinot.official@gmail.com
Ju mirpresim

Verejtje: Klientet duhet ti gjeni vet, ne nuk e marrim persiper menyren si i gjeni e rendesishmja e vetme esht qe ti gjeni prandaj nese mendoni se nuk mund ti gjeni mos na kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
37744972402
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »