SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PUNËSIMI OFERTA JASHTË VENDIT
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Paga :
€4,600.00
ID e produktit :
129218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne jemi duke kërkuar për një person shumë të veçantë për të na ndihmuar duke filluar menjëherë
me familjen tonë të Rinj e 2 fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Fëmijët janë
Wonderful, argëtim dhe aventureske. Ne jemi të punojnë zënë lloji merr pjesën më të madhe tonë
koha dhe duan një Figura dashur të punojnë me ne për të paktën 3 vjet

Kontrata. Orë gjatë kohës së mandatit janë:
E hënë & Premte 08: 30-09: 30 15: 00-18: 00
E martë 08: 30-21: 00 Gjithsej 30 orë.
Gjatë pushimeve shkollore gjitha 3 ditë do të jetë
08: 30-18: 00, 29.5 orë.

pozicionet e disponueshme
AU PAIR / Dado
portieri shtëpi
shofer
infermiere
SHEF
roje
pastruese
njeriu oborr
mekanik
Punonjësi do të ketë tij ose gjumi i saj vet me televizor dhe internet
Facilities, me një banjo personale, si dhe një makinë për të përzënë rreth Nëse
e nevojshme e nevojshme për kohën e lirë. dhe punonjësi mund të udhëtojnë për
pushimet.

Vini re para se të kontaktoni: Kjo punë është e vendosur në SHBA vendi nuk tjetrin
Nëse ju jeni të gatshëm për të aplikuar ju duhet të dini se ju po aplikoni për një punë Në
SHBA, Nëse po aplikoni nga vendet e tjera që ju duhet një ndërkombëtar vlefshme
Pasaporta aplikanti Reliable duhet të zbatohet me kontakt të plotë të rinisë
direkt nëpërmjet (hozas0990@gmail.com)

Paç fat
Informata rreth publikuesit
suzanne
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »