SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WEB Developer
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
ID e produktit :
129519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrimi i punes
Vend i lirë pune për:
• WEB Developer


Detyrat
• Mirëmbajtja e kodit të backend dhe frontend të itrendin.
• Analizimi dhe përmirsimi i kodeve ekzistuese.
• Zgjërimi iideve ekzistuese dhe zhvillimi i tipareve të reja.


Kualifikimet
• Njohja e gjuhëve progamuese:
• PHP
• MYSQL
• Javascript
• Jquery
• Angular JS
• HTML5
• CSS3
• Codeigniter
• Njohuri të mira në konceptet dhe ndërlidhjen e këtyre gjuhëve programuese.
• Kreativiteti në punë.
• Bashkëpunimi dhe motivimi.


Tjera
• Ne kërkojm punëtor të cilët janë të motivuar për ta sfiduar veten pasiqë Itrendin është platform e cila synon të ndërkombëtarizohet duke funksionuar në të gjithë botën.
• Itrendin është duke kërkuar punëtor në pozitën e zhvillimit të web-siteve. Ne kërkojm punëtor të cilët kanë aftësi dhe ambicje për zhvillimin e tyre profesional në lëminë e web-siteve. Itrendin është platformë sfiduese dhe kërkojmë punëtor që kanë dëshirë të sfidojn veten për tu zhvilluar profesionalisht.

• Apliko në:
• Email-i: info@itrendin.com
Informata rreth publikuesit
info
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »