SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ofroj pune per kamarier. per info:044888707
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '17
ID e produktit :
129718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ofroj pune per nje kamarier dhe nje shankiste me pervoje pune . ne restaurant ne bardhosh
Informata rreth publikuesit
besarti
Prishtinë
044888707
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »