SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kërkohen 3 shites ne sallonin e mobiljeve Lesna
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '16
ID e produktit :
130646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KONKURS
Salloni i Mobilieve “LESNA ing AF“ Prishtinë, me lokacion në Magjistralën Prishtinë - Fushë Kosovë, shpall konkurs për pozitën:

- 3 Shitës/e në sektorin e mobiljeve,

Detyrat:
- E bën shitjen, shërben konsumatorët, prezenton mallin e ekspozuar blerësve,
- Përpilon oferta dhe porosi për blerësit, e faturon mallin e shitur,
- Kujdeset për mirëmbajtjen e mallit të ekspozuar, përcjellë gjendjen e stoqeve në evidenca,
- Kujdeset për porositë e pranuara nga klientët, mbanë kontakte me blerës, i informonë ata,

Kushtet:
- Të kenë të kryer shkollën e mesme apo kualifikimin e lartë,
- Përvoja e punës së paku 2 vite në sektorin e mobiljeve do të jetë përparsi,
- Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe të ketë mvetësi të shkallës së lartë në punë,
- Njohja e gjuhës angleze dhe kroate do të konsiderohet përparësi,
- Njohja e punës me kompjuter është obligative.

Të gjithë të interesuarit për këtë pozitë, aplikacionet munden ti tërhjekin dhe pastaj të plotësuara së bashku me CV-të e tyre t’i dërgojn në e-mail adresën: konkurs.lesna@gmail.com. Aplikacionit duhet ti bashkangjitet edhe nje fotografi e aplikuesit. Aplikacionet e plotësuara së bashku me dokumentat tjera munden të dorëzohen edhe drejtë për së drejti në recepcionin e Qendrës Tregëtare “Lesna ing AF” në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë pn.
Për informata shtesë mund te lajmroheni në nr. e tel: 038/540-183, 044/779-977, 044/992-299
Data e fundit për dorëzimin e aplikacioneve është 12.08.2016 ora 16:00.
Informata rreth publikuesit
Lesna Ing Af
Prishtinë
+37744779977
Fushe kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »