SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 vende te lira te punes
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
ID e produktit :
131936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njoftim: për VEND të LIRË PUNE:

Pozita:

1. Asistente
2. Agjent / Agjente të shitjes në lëmin e patundshmërive.

Vendi: Prishtine - Komuna e Prishtinës.

Orari: i PLOTË

Aftësitë e kërkuara:

1. Shkollimi i përfunduar,
2. Njohja e programeve përkatëse kompjuterike,
3. Aftësi të lartë të komunikimit dhe menaxhimit me situatat të vështira,
4. Të keni vendqëndrimin në Prishtinë,
5. Të jeni fleksibil, i/e gatshëm të punoni nën trysni, punë individuale, ekipore dhe jashtë orarit

Përparësi kandidat / kandidatët me përvojë të punës, njohjes së gjuhës angleze dhe me patentë vozitje.

CV-n dhe një kopje të letërnjoftimit tuaj dërgoni në e-mail: ecoimpex@hotmail.com ose në zyre tonë në Rr. Fehmi Agani 37/1-Prishtinë (Qendër). Tel. 045/50 20 49
Kandidatët që i plotësojnë kushtet do të njoftohen.
Pranohen vetëm ofertat serioze.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »