SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Call Agent
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '16
Skadon më:
30 Nëntor '16
ID e produktit :
133074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Konkurs

Për të perforcuar ekipin tonë ne jemi duke kërkuar Agjent të ThirrjeveTelefonike në sektorin

e telekomunikacionit 100%, Konkursi është i hapur për deri 50 vende të lira të punës, ejani

dhe provoni aftesite tuaja, me një ambient të standarteve evropiane dhe kushte shumë të

mira.

Detyrat tuaja:

Fokusi i punës suaj është kontakt telefonik me klientët të rinjë dhe ekzistues apo

perspektiven e mundshme në bazë të një këshille shumë të mirë në prezantimin e

Sigurimeve të ndryshme.

Profilijuaj:

Të njohin gjuhen gjermane, italiane ose frenge është një avantazh.

Perparsi Përvoja në Call Center, mundësisht në shitje ose në industrinë e telekomunikacionit

Ne ofrojmë:

Paga Fixe 400.-€ + Bonusi

Punë të bukur me infrastrukturë moderne

Atmosfer të jashtzakonshme në vendin e punes

Trajnim të vazhdueshëm në vendin e punës

Jeni te interesuar?

Na kontaktoni Ju Mirpresim.

Swiss Direct Group Rr. Abdullah Tahiri PN (ish KEP BANKA) KS-60000 Gjlan

Tel: +377 45 369 666- +41 76 222 48 48 - +386 49 777 577 - E-Mail: info@swiss-dg.ch
Informata rreth publikuesit
Swiss
Gjilan
+37745369666
Rr. Abdullah Tahiri PN (ish KEP BANKA) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »