SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Euro-Arti puneson 4 vullkanizera + 2 praktikanta
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '16
ID e produktit :
133418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SH.P.K Euro-Arti shpall konkurs
1.Kerkojm tre vullkanizera (gomister)me pervoje pune te cilet jane te afte te punojn nen presion.
2.Po ashtu dy praktikant
Kushtet dhe paga sipas marreveshjes
Per me shume informata na kontaktoni ne:

Tel:+381(0)38243111
Fax:+381(0)38243111
Mob:+37744495470
+37744317530
Email:info@euroarti.com
Web: www.euroarti.com 
1.Ilir Konushevci 58
Prishtine
Informata rreth publikuesit
Art
Prishtinë
1.ilir konushevci(te gjamia llapit) 2.Mazgit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »