SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Praktikantë (10 Pozita)
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
ID e produktit :
134114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kreditimi Rural i Kosovës SH.P.K., është Institucion Mikrofinanciar i regjistruar në BQK, me mision qe te siguroj qasje në shërbimet finaciare për individët me të ardhura të ulëta, në zonat rurale dhe urbane të Kosovës, me prioritet në sektorin e bujqësisë me qellim qe të influencojë zhvillimin e bujqësisë dhe aktiviteteve tjera ekonomike ne zonat urbane.S H P A L L J E

P E R P R A K T I K A N T ËPër rekrutimin e praktikantëve në degët:1. Nje (1) Praktikant në Ferizaj

2. Nje (1) Praktikant në Gjakovë

3. Dy (2) Praktikantë në Gjilan

4. Dy (2) Praktikantë në Malishevë

5. Dy (2) Praktikantë në Prishtinë

6. Dy (2) Praktikantë në Prizren

KRK kerkon te posa diplomuar ne fushën e ekonomisë, te interesuar per te kryer pune praktike lidhur me procesin e kredidhenjes, punet administrative dhe marketing.Kerkesat: Te kete perkushtim dhe interesim per te mesuar, shkathtësi të mira të komunikimit, njohuri të mira të punës me kompjuter (Word, Excel), të jete dinamik, fleksibil, kreativ dhe i/e gatshëm për punë në ekip.Kohezgjatja e punes praktike mund te jete nga nje deri ne tre muaj. Periudha e punes praktike eshte pa kompenzim.Shpallja mbetet e hapur nga dt. 21.09.2016 deri me dt. 27.09.2016. Kandidatet e interesuar mund te aplikojne duke plotesuar aplikacionin ne linkun: www.aplikimi.com/job-list?id=220 Vetëm një numër i përzgjedhur i kandidatëve do të ftohet në intervistë.
Informata rreth publikuesit
KRK-Kreditimi Rural i Kosoves
Prishtinë
038 243 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »