SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjente shitje per kompani e verat spanjollet
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Skadon më:
31 Tetor '16
ID e produktit :
134488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompani Vere Spanjolle kerkon per nje vajze si agjente shitje. Komision i larte dhe kushte shume te mira. Patente makine dhe gjuha angleze do ishin nje vlere shtese. Ju lutem kontaktoni ne numrin 049617696 nga Ora 11 am deri ne Oren 20 pm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albana
Prishtinë
049617696
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »