SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pune jashte vendit
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
ID e produktit :
137619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ZYRA NDÊRLIDHÊSE

Jemi e vetmja zyrë ne Kosovë në mënyrë ligjore dhe në mënyre të rregullt e cila ofron mundësi të shumta ndërlidhëse për biznese, organizata dhe persona privat.

Aktivitetet tona kryesore janë:

Për persona privat ofrojmë:

1.Ndërmjetësim për vende pune që gjithmonë i keni ëndërruar.

2.Ndërjmetësim për aplikime për bursa jashtë vendit për student.

Për biznese dhe organizata ofrojmë:

1.Ndërmjetësimin e bizneseve të Kosovës me bizneset jashtë vendit.

2.Ndërmjetësimin në mes organizatave vendore dhe organizatave ndërkombëtare në projekte të ndryshme!

Zyra Ndërlidhëse ju njofton qe vazhdon antarsimi nje vjecar ( 60 Euro ), dhe gjatë 365 diteve do jeni prioritet per projektet ne vijim ...

Regjistrimi : Leternjoftimi ( kopje )

Dokumentat shtese kerkohen pasi qe te ju te percaktoni nje nga projektet qe iu ofron Zyra Ndërlidhese !

Add: Rr. "Tringë Smajli" , afër Swiss Diamond në Prishtinë!

Termini i obliguar : +37745555810

Agjente : ELVIRA
Informata rreth publikuesit
Elvira
Pejë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »