SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hotel Real Shpall Konkurs per 2 vene pune
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:45
ID e produktit :
139331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hotel Real shpall konkurs per 2 vende pune Recepcion: ndrrimi i nates, Dhe per mirmbajtjen e dhomave, Aplikuesit duhet te ken nje CV, Aplikuesit per Receocion duhet te ken njohuri te gjuhes Angleze.
Kontakt: 038 22 50 29 & 038 60 91 50

www.facebook.com/hotelrealprishtina/ 
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
044311410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »