SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Puntor per dyer dhe dritare
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Skadon më:
31 Janar '17
ID e produktit :
140385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• Kandidatët duhet të kenë minimum 3 vite përvojë pune në lëminë Dyer dhe Dritare
• Të jenë energjik, të kenë iniciativë dhe kreativitet duke ofruar ide të reja në çështje të ndryshme lidhur me procesin e punës;
• Të posedoj aftësi për të punuar në grup dhe të ketë fleksibilitet dhe aftësi për të iu përshtatur ndryshimeve eventuale.

www.facebook.com/Megaplast-Roleta-26146936 
www.roleta-megaplast.com/portfolio/xhama-levizes/ 
Roleta-mp@hotmail.com

Mega Plast Roleta
Tel
045 16 11 61
049 15 74 16
049 14 91 91
Informata rreth publikuesit
Labi
Vushtrri
+38649272385
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »