SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Inxhinieri
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '17
Skadon më:
31 Gusht '17
ID e produktit :
164496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania "PRIMUS engineering " me seli ne Prishtine e cila merret me projketim-klimatizim -ventilim - ngrohje,
Kerkon :5 Punetor ne teren per montim dhe servisimin e sistemeve te klimatizimit dhe ventilimit.
Te interesuarit mund te na kontaktojne nga ora 8:00 deri 17:00.
Tel:044/ 742 552 ; 044/ 278 686
E-mail:info@primus-ks.com
Web:www.primus-ks.com
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
0037744278686
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »