SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Modele/model per Syze te prodhuara ne Kosov
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
ID e produktit :
164873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Firma e syzev nga druri dhe guri kerkon *fotomodel femer/mashkull pa dallim moshe vjetve perparsi te meshujt mjekrra e gjat*tre presantues /promoter* dhe tre puntor ne PridhimJu lutem ne pika t shkurta t na kontaktoniModelat natyrisht te dergojn nga nje foto.Bajhyseni@gmail.comm.facebook.com/naturaleyeglasses/ 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
049655589
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »