SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Webfaqe profesionale , promocion,facebook etj..
Orari :
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
165890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Punojme web faqe profesionale sipas kerkeses suaj dhe eksperiences sone shume vjeqare ne punimin e web faqeve me kualitet te larte.

Ekipi jone eshte i perbere nga nje staf profesional me arritje akademike ne fushen e Teknologjise Informative dhe Biznesit.

Oferta jone perfshine:

Dizajnin
Hapesiren per web (Hosting)
Emrin e web faqes (Domain)
E-mail me shtesen @kompaniajuaj.com
Keshillat dhe informatat per qdo hap te zhvillimit te web faqes.
Krijimi dhe menaxhimi i Facebook Page per vendosje te produkteve apo reklamim te kompanise suaj sipas deshires.
Kerkesa tjera rreth promovimit te biznesit tuaj.


Varesisht nga permbajtja dhe kerkesat tuaja, çmimi varion nga 100-2.500 Euro.

Per oferte me te sakte, ju lutem na kontaktoni permes e-mailit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »