SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konkurs për njohës të Gjuhëve të huaja
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Skadon më:
30 Shtator '17
ID e produktit :
170002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Konkurs në Call Center për njohës të Gjuhës Angleze,Gjuhës Gjermane,Gjuhës Spanjolle,Gjuhës Italiane etj.

Kompania ofron
•Ambient modern dhe motivues për punë,
•Trajnime për fillestar
•Orar fleksibil
•paga të larta

Kandidatët e interesuar duhet:
•Të kenë njohuri të mira në njërën nga Gjuhët e lartcekura .
•Të kenë shkathësi komunikuese me klientë,
•Aftësi bazike të përdorimit të kompjurterit,
•Të jetë I motivuar për punë

Të interesuarit mund të dërgojn CV-n në e-mail adresën yllicakolli@gmail.com
Informata rreth publikuesit
y
Prishtinë
+38649528158
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »