SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoje 15 punetore
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator
Paga :
€250.00
Skadon më:
30 Shtator '17
ID e produktit :
170270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania Florim Gashi B.I shpalle konkurs:-Si shitese ambulantive ne ambiente te hapuraMosha 18-28Kriteret e punës janë:-Të ketë njohuri rreth punes dhe së paku 1 vjet përvoje pune.-Të ketë vetbesim në vetveten e saj që të kryhen të gjitha obiligimet-Të jetë e shkathet ne pune dhe e afte te punojë në grupe.Orari eshte nga 10:00-17:00Pagesa 250€ plus bonuse.Nr kontaktues 049-501-584 049-393-445email florimgashi-bi@hotmail.comTransporti eshte i garantuar nga kompania.Kujdess!!!! Te gjitha aplikueset qe i plotesojne keto kushte ju behet thirrja per intervist.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florim
049501584
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »