SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kujdesje per dy pleq
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Paga :
€200.00
ID e produktit :
172669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje Kerkojme nje puntore e cila duhet te mirret më dy pleq,te cilet kan nevoj per perkujdesje,pleqet jan te levizshem,duhet te pergaditet e ushqimi duhet te pastrohet shtepia,më nji fjale personi duhet te jetoj më ta non stop perveq wekindit tuj fillu nga e shtunja ne mesdite deri te hanen ne mengjes jeni te lire,ju do te fleni do te ushqeheni ne vend te punes,Rroga do te jet 200euroFjetja dhe ushqimi do te jet falasNese jeni te interesum më kontaktoni sa më shpejt ne numrin 0037745270119 ne te njejtin numer mund te thirni edhe ne viberMirupafshim M.Shaqiri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Metie
Prishtinë
0037745270119
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »