SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojm Shofer
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Skadon më:
1 Dhjetor '17
ID e produktit :
172717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Firma REXHA COM
Kërkohen 2 Shofer për Vozitjen e Kamionave

-Te jete fleksibil ne orar,
-Përparësi vozitesit me eksperienc pune,
-Preferohen kandidat nga Kosova,Shqiperia dhe Maqedonia

Plus edhe 5 puntor fizik

049779907
Informata rreth publikuesit
Swiss Life Call Consulting
Lipjan
045 540 653
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »