SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjent/e te shitjes në terren
Orari :
Gjysmë Orari
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor
Paga :
€1,000.00
Skadon më:
30 Nëntor '17
ID e produktit :
175720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania ''Morina Group'' kërkon:
Agjent/e te shitjes në terren

Prezentimi dhe shitja e produkteve të kompanisë

Kualifikimet
Të ketë patentë shoferin kat. B, (obligushme )
Vetur personale (obligushme )
Aftësi të shkëlqyeshme komunikimi
Aftësi të shkëlqyera të shitjes dhe negocimit

Tjera

Oferta vlen per te gjith ata qe ka vetur personale
Pagesat vetem me % ne shitje + bonuset
Agjenti dot menaxhoj zona te tregut ku dot mirret vetem me prezentimin e produkteve dhe ordinimin e materialit dhe kontrata (trasporti i materialit behet nga firma ) .
Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV+foto personale dhe dokumentet e tjera përcjellëse në e-mail adresën: job@morinagroup.com
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »