SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Grup per Pune ne Ndertim - ULQIN-MALI I ZI
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Paga :
€900.00
Skadon më:
28 Shkurt '18
ID e produktit :
181232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Puna ndodhet ne ulqin ne male te zi.

Kerkoj grupe prej disa personash te cilet mund te jene
te gatshem te zbatojn projekte te ndryshme ne ndertim.
Punet perfshijn ndertime te vrazhda per objekte banesore dhe turizmi.
Mund e punesoje edhe individe te cilet kane njohori te mjaftueshme ne ndertim.

Pagesa: Cmimi perfshim ushqim dy here ne dite (mengjes dhe drek), por nuk perfshin fjetjen (zakonisht fjetja kushton 2 euro cdo nate, un thjesht mund tju ndihmoj ta gjeni)

Puntor Krahu: 17 euro dita
Gjysem Mjeshtri: 20 euro dita
Mjeshtri: 30 euro dita

Preferohet tme kontaktoni ne viber

Faleminderit
Informata rreth publikuesit
Agron
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »