SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kerkoj pune
Orari :
Gjysmë Orari
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Paga :
€150.00
Skadon më:
2 Shkurt '18
ID e produktit :
181252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj pune si kujdestare per femije dhe njekohesisht edhe si mirmbajtese gjate javes prej ores 17:00 ndersa gjate vikendite(shtine diele) me orar te plot. ket pune e bej me mjaft perkushtim dhe pergjegjesi +386 49 222 598.!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonita
Prishtinë
049222598
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »