SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rrobaqepëse
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
ID e produktit :
184523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme te punesojme rrobaqepese specialiste, te kete experience pune ne kete pozicion. Pagese dhe kushte pune shume te mira. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin 049231531 ose email addressen Larglinda.ilazi@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Larglinda
Prishtinë
+38649231531
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »