SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpallje pune
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
11 Mars
Paga :
€500.00
Skadon më:
25 Mars '18
ID e produktit :
187060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania Zviceriane LIBREX Group kerkon 40 agjent-e te shitjes per tere territorin e Kosoves
Kerkohen po ashtu dhe 8 menaxher/e, perfaqesues/e te kompanise per tere teritorin e Kosoves dhe me gjere.

Kushtet:
Te jene ne moshen mbi 18 vjet
Te kene te mbaruar shkollen e mesme ( nuk është e obliguar)
Veture personale
Patent shofer
Perparesi kane aplikuesit ne çifte

Kompania ofron:

Kushte shume te mira pune
Pagesa me standarde europiane
Pagesë fikse+ përqindje (%)
Bonuse javore
Bonuse mujore
Përfitime organizative
Përfitime meagjeriale me grupe
Trajnime ne fushes e shitjeve
Udhetime seminarike jasht vendit
Certifikim pas perfundimit te trajnime
Te gjithe kandidatet e interesuar te dergojne CV-te e tyre ne kete email adrese (dergimi i CV eshte i obliguar)
muhamedrexhepi21@gmail.com
Tel : +383 43 555 877
Verejtje: telefonatat pranohen prej 10:00-16:00
Informata rreth publikuesit
Muhamed
Pristina
045-999-125 wiber 049-656-204
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »