SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENT/E TREGTAR
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '18
ID e produktit :
187063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENT/E TREGTAR Në të gjithë KosovënKushtet:

-Aftësi të mira komunikimi

-Patent shoferi Kategoria B

-Të posedoj veturë personale

-Mosha e preferuar 18-45

-Përparësi për të gjithë aplikuesit në qifteKompania ofron:

-Kushte shumë të mira të punës

-Pagesat në bazë të standarteve europiane

-Aftësim në fushën e shitjeve

-Seminare dhe udhëtime Brenda dhe jashtë vendit

-Bonuse Javore

-Bonuse Mujore

-Bonuse VjetoreTë gjithë të interesuarit të dërgojn CV-të e tyre së bashku me një foto në email: kosovarmaxhuni@hotmail.com ose në viber +386 (0) 49582982
Informata rreth publikuesit
Kosovar
Prishtinë
049582982
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »