SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Massazhere
Orari :
Gjysmë Orari
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Paga :
€700.00
ID e produktit :
191867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qendra gloriamassage ofron pun per massazhere orari 8or pun praktika ofrohet nga qendra jon po ashtu dhe praktiken jav pagujm ne paga700€ plus banimin nga ana jon hiqet mosha mbi18 deri25

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Suela Ela
Pristina
044782240
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »