SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agent të shitjes të gjuhës gjermane
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
ID e produktit :
192705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KONKURS PUNERustiCall PRISHTINA shpall konkurs pune :Kërkojmë Agent të shitjes të gjuhës gjermane në menyrë të menjëhershme.Ofrojmë:1. Produkte profitabile dhe interesante

2. Klimë të këndshme pune dhe ambient modern I punës.

3. Pagesa fikse ( plus provizione-bonuse ) me kontratë të rregullt sipas ligjit të punës të Republikës së Kosovës.

4. Mundësi ngritje në pozitë (team leader/ menaxher i shitjes),

5. Korrektësi, transparencë.

6.Trajnime në lidhje me produktetAplikuesit duhet të flasin rrjedhshëm gjuhën gjermane

Për aplikim na kontaktoni direkt në numrin: +38643997373 apo në faqen tonë në Facebook ( inbox ) Adresa: Tophane ( afër Viva Fresh ), Prishtinë si dhe një CV të dërgohet në admin@rusticall.chStellenausschreiben:RustiCall PRISHTINA kündigt offene Stellen an:Wir benötigen Agenten im Bereich Verkauf,Wir bieten:1. Profitable und interessante Produkte

2. Angenehmes Arbeitsklima und moderne Arbeitsumgebung.

3. Festlohn (plus Bobus ) mit regulärem Arbeitsvertrag gemäß dem Arbeitsgesetz der Republik Kosovo.

4. Chancen auf Position (Teamleiter / Verkaufsleiter),

Korrektheit, Transparenz.

6.TrainingBewerber sollten fließend Deutsch sprechen

Zur Anmeldung kontaktieren Sie uns direkt unter: +38643997373 oder auf unserer Facebook-Seite (Posteingang) Adresse: Tophane (in der Nähe von Viva Fresh), Pristina, ebenfalls senden Sie uns Ihren Lebenslauf auf admin@rusticall.ch
Informata rreth publikuesit
RustiCall
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »