SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Call Agent (8 Pozita) (pagesa si orar të plotë)
Orari :
Gjysmë Orari
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor
Paga :
€300.00
Skadon më:
30 Qershor '18
ID e produktit :
194741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme agjent\e telefonike te cilet jane te motivuar dhe perkushtuar ne arritjen e qellimeve te caktuara si agjente te shitjes. / Sigurimë shendetsor

* Ne ofrojme:

Pagesa mujore si :

1. Callagent/e:
- 300€ Fix + 85€ Abschlussprovision + Passivprovision(en)
ose:

2. Me mundesi telefonimi edhe prej shtepise me pagese per abschluss 150€

- Mundësi ngritje në pozitë (team leader/ menaxher i shitjes),

- Kontratë punë 100% në bazë të ligjit të Kosovës

- Bashkëpunim të ngushte dhe të sinqert
(Mendimi yte dhe sygjerimet tua pozitive do te jene në çdo kohë
te mirëpritura

- Transparencë !!

- Ekip profesional si dhe klimë të ngrohtë të punës

- Ambient pune më mundësi zhvillimi brenda komanisë

- Bashkäpunim afatgjatë

* Kriteret e kerkuara :

- Pervoje pune si agjent\e telefonike se paku 3 muaj ne gjuh shqipe ose gjermanë
- Aftësi të mira komunikuese
- I gatshëm për trajnim
- Flexibilitet
- Pasion për të telefonuar
- marje të përgjegjësive


* Detyrat:

- Out&Inbound Shërbime
- Përkujdesje dhe mbështetje ndaj Klientëve
- Definimi dhe organizimi i Termineve me klientë
- Përfitimi i klientëve të rinjë dhe Aktivizimi i Klientëve pasiv
- Përpikshmëri dhe sjellje ordinare ne Zyrë

- *Vëtum 4 or ne dite!!


* Lokacioni:

- Pristine: Semitronix

* Kontakti:

ls.connections06@gmail.com
+41 78 804 98 99 / Viber / Whatsapp
Informata rreth publikuesit
Ledian
Prishtinë
0788049899
Semitronix [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »