SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '19
Paga :
€6.00
ID e produktit :
195879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K

Super oferta super qmime per gjith klientit
Per vitin 2019, marrim edhe kompenzime.

BEJM SUVATIMIN : T,brenshme dhe t,jashtme
1 MALLTER me maqin
2 LEPAK , rrjet
3 Fasad, Gled
4 dekor m,stiropol
5 dekor m, knauf
6 izolim stiropol
7 renovime. Etj.

BEJM : RENOVIME TE :
Ndertesav ,SHTEPIVE
lokalev ,garazhda
Restoranta ,villav. etj...

Punt kryhen me material
Dhe veq pun dore.

NUMRI PER KONTAKT :
TEL : 045 902 025
VIBER : +377 (45) 902 025
Tel : 044 235 530
VIBER : +383 (44)235 530
Informata rreth publikuesit
egzon
Gjilan
045902025
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »