SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
N.N.SH
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
ID e produktit :
195962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MARRIM QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE :kryejm keto pun.ndertimin e objekteve dhe shtepive . Fasada te jashtme dhe te mrenshme .glet suvatim knauf ngjyra.Etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bajram
Prishtinë
044 137 420
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »