SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkohen Agenta në gjuhën Frenge
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '18
ID e produktit :
197149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AND Society, është një kompani Zvicerane – Kosovare, e cila miret me shërbimet të klientëve , bëjmë hulumtimin e tregut si dhe shërbime të ndryshme in – out bound
Jemi në kërkim të personave që flasin rrjedhshëm gjuhën Frenge – Français. Kërkojm persona të motivuar, të vetë organizuar me disciplinë të fort, për projektin tone

• Jeni flexibil, këmbëngulës, rezistent ndaj stressit dhe e parapelqeni diskutimin me klient.
• Keni aftesi të mirë komunikimi dhe shitje.
• Orari i punë prej 11.00 deri 19.00, Hane – Premte.
• Paga mbimesatare te Kosoves
Kontrat pune sipas ligjit të Kosovës.
Trajnim profesional për agentet pa përvoj pune dhe mbikqyrje e vazhdushme.
Mundesi ngritje ne pozitë "Team Leader, Control, Manager"
Na kontaktoni në +383 49 842 400 ose CV në adnsociety.info@gmail.com
Informata rreth publikuesit
ADN
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »