SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ndihmese ne pune shtepie
Orari :
Gjysmë Orari
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik
Skadon më:
20 Korrik '18
ID e produktit :
197176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj punetore per pune shtepie, 3 here ne jave (e hene, a marte dhe e merkure) nga 4 ore ne dite. Mosha nga 25-40 vjet. Nese jeni te interesuar per pune na dergoni emrin, mbiemrin, vendin ku jetoni dhe moshen ne emailin jademajsejdiu@gmail.com dhe ne do tju kontaktojme. Ju lutem pa telefonata.
Informata rreth publikuesit
Jeki
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »