SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SpaBeuatyFjolla
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '18
ID e produktit :
197286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojm puntore 1grimere,1 per manikyr/pedikyr 1 per depilim dhe 2 masahzere me pervoje pune vendi i punes në Prishtinë(Kalabri)te interesuarat te lajmerohen në tel+38349456767

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
EK
Prishtinë
049456767
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »