SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
N*N*SH
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
ID e produktit :
197855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne kryejm keto pun*Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre jasht dhe mbrenda si edhe te objekteve *suvatim*glet *knauf*ngjyra*Etj MARRIM EDHE QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE*tel 044137420 ose viber +3834137420
Informata rreth publikuesit
bajram
Prishtinë
044137420
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »