SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
N*N*SH DEKOR
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
ID e produktit :
199692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kryejm keto pun*Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre mrena dhe jasht*glet*suvatim*knauf*ngjyra*etj*MARRIM EDHE QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bajram
Prishtinë
+38344137420
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »