SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kërkojë një mjeshtër për sharrë kompjuterike.
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '13
ID e produktit :
19970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kërkojë një mjeshtër për sharrë kompjuterike. Prerje te tabelave te iverices dhe mediapanit per kuzhina.
Duhet te ketë përvojë pune, dhe duhet te jetë profesional.
Puna zhvillohet ne Fushe Kosove.
Paga e mirë.
Orari i punës 08:00h deri më 17:00h, 1h pauzë per ushqim, ushqimi servohet në kuzhinen e kompanise gratis.
Kujdes: mjeshtër i mire dhe i shpejtë në punë, perndryshe do te refuzohet.
045-597-597
Koha e thirrjeve: 17:00h - 19:00h
Informata rreth publikuesit
Chlod
Prishtinë
045503797
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »