SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpall konkurs per Agjent Telefonik ne Call CenterKërkojmë:• T
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
ID e produktit :
199906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shpall konkurs per Agjent Telefonik ne Call CenterKërkojmë:

• Të flisni rrjedhshëm gjuhën Angleze

• Të posedoni njohuri bazë të Microsoft Office;

• Të keni deshirë dhe aftësi të mira komunikimi.

• Të keni përgjegjësi në punë.

• Të keni aftësi pune grupore.

Përparesi kanë përsonat të cilet kanë njohuri në tregun e bursave ( FOREX ) , dhe përsonat që kanë përvojë paraprake pune në fushën e Call Center.Ofrojme:

Page bruto 550 euro

Weekend te lire

Trajnime profesionaleTë interesuarit për aplikim të dërgojnë CV-në e tyre në e-mail adresën: infoprocallcenter@gmail.com
Informata rreth publikuesit
procallcenter
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »