SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET banesa në #Lipjan, pranojmë veturë si kundërvlerë deri në 10.000 euro.
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
ID e produktit :
201101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET banesa në #Lipjan, pranojmë veturë si kundërvlerë deri në 10.000 euro.
REF: B18/18/SH
✓ Kati 6
✓ 79.47 m2

✓ Dhomë dite
✓ Dy dhoma gjumi
✓ Kuzhinë
✓ Një banjo
✓ Ballkoni

- Objekti është në ndërtim e sipër.
- Ndërtim cilësor sipas standardeve bashkohore, posedon leje ndërtimi.
-
Çmimi : 420 € m2

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:

+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
+383 49 822 899

fb.com/agjensionibestline 
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2, lokali nr. 1
Informata rreth publikuesit
Best
Lipjan
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »