SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SWISS ROYAL MASSAGE CENTER
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
ID e produktit :
20647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OFERTE PUNE:
Massage Center - "SWISS ROYAL"

KERKOJME PUNETORE QE TE USHTROJ DETYREN E MASAZHERES.

KUSHTET:
Preferohet te kete te kryer fizioterapine,
mirepo kemi konsiderate edhe per ato qe nuk kane
kete profesion,por qe kane pasur pervoje pune dhe
jane te interesuara ne kete lemi.

PERPARSITE:
Te kene pervoje pune,
Njohja e gjuhes angleze,
Te jene komunikative.

Te interesuarat te lajmerohen ne numrin:
044-573-900
Informata rreth publikuesit
ORCHID
Prishtinë
0037744177117
Prishtinë [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »