SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kanada kërkon punëtorë, lehtëson mundësitë për migrim
Orari :
Internship
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
Paga :
€6,547.00
ID e produktit :
30335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njoftojmë të gjithë klientët e interesuar që nga data: 01. 01. 2015 ka hyrë në fuqi sistemi më i ri i vizave për punësim, studime dhe migrim në Kanada, i quajtur EXPRES ENTRY. Me këtë rast iu ftojmë që të bëheni pjesë e këtij programi pasi që me këtë program do të pranohen mbi 280. 000 aplikantë nga e gjithë bota.
Kontakto:
045/ 442 690

045/ 442 691

www.promokos.ca 
Informata rreth publikuesit
Agjencioni turistik Promokos
Prizren
049 710 111
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »