SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LeonLine ofron Punë
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '14
ID e produktit :
31041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pozita : Call Agent
Kushtet :
-Aftësi të shkëlqyeshme komunikimi ne gjuhen gjermane.
-Te jenë fleksibil me qasje pozitive, te orientuar ne pune grupore dhe per te arritur sukses.
-Përvojë pune me sigurime në Zvicërr.

Te interesuarit te lajmrohen në numrat kontaktues:
044-730-990 / 044-180-739
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
044730990
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »