SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BCreative Group kërkon punëtorë.Pozita: Call Center AgentVendi:
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '14
ID e produktit :
36256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BCreative Group kërkon punëtorë.

Pozita: Call Center Agent

Vendi: Prishtinë ( Te Qafa )

Kerkojm agent ne gjuhen gjermane dhe gjuhen shqipe perparsi kane agentat me provojPaga bazë deri 450 euro në muaj plus provizione javore dhe mujoreAfati I fundit I aplikimit: 30 qeshor 2013Të Interesuarit te paraqiten në numrat :Tel: 045 302 703 / 045 499 044Me respket BCreative Call Center
Informata rreth publikuesit
Bcreative
Prishtinë
045302703
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »